субота, април 20, 2024
NaslovnaPRIJEPOLJEPRIJEPOLJSKI KMF ZUPSKI RUBIN U FINALI KUPA ZAPADNE SRBIJE

PRIJEPOLJSKI KMF ZUPSKI RUBIN U FINALI KUPA ZAPADNE SRBIJE

Фотографија корисника KMF Zupski Rubin PrijepoljeKMF ZUPSKI RUBIN – KMF LEPOSAVIĆ 2-2 posle penala pobeda naših momaka (4-3) Pred punim tribinama u dvorani pored Lima!!!

Jako uzbudljiva utakmica jos jedanput! Prijepoljska publika je sigurno uživala u ovom polufinalnom meču kupa!!

Ne baš najbolje otvorena utakmica u prvom poluvremenu naše ekipe, gde se otislo na predah sa 0-1 za goste. Nasi momci dolaze sebi i u drugom poluvremenu počinju igrati mnogo bolje gde su propustili dosta šansi i pokazali da nisu tek tako na 2 mestu u ligi! Došli smo do izjednačenja preko povratnika Kenan Gasanin je lepo pogodio za 1-1. Goste to nije pokolebalo i ubrzo dolaze do 1-2.
Nastavljaju se učestali napadi nasih momaka!! Gde mladjani Almin Malagic ugurao loptu u mrežu za konacnih 2-2!!
Posle izvodjenja penala za nas su pogadjali iskusni Amio Kahrovic kao i Miladin Radivojevic, Armin Hadzalic popularni Buba dok je golman Tahir Ćatic kao mačka u stilu legendarnog Bogdana Lobonta odbranio penal na kraju za pobedu je pogodio Amar Bećirovic i slavlje je moglo da pocne!!!!
Hvala svima koji su dosli da nas podrze!!!

Za nas su nastupili:GOLMANI: Tahir Catic, Marina Alađuz Miroslav Nestorović
IGRAČI: Miladin Radivojevic, Amio Kahrovic, Milan Radak Radakovic,Esmir Srna, Stanko Prisunjak, Kenan Gasanin, Armin Hadzalic, Filip Sredojević, Amar Becirovic, Almin Malagic

trener ekipe: Milovan Milicevic